Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Безкоштовні обіди для літніх людей та ВПО

Ті, хто найбільше потребує нашої підтримки, отримують її в повному обсязі і з максимальним комфортом! Так, безкоштовне харчування безперебійно надається з початку 2023 року і по цей час, і користується неабияким попитом. Недивно, адже часто повноцінне харчування становить значну проблему  для самотніх літніх людей, яким вже важко буває попіклуватися про себе, або для переселенців, що залишили свої домівки в зоні бойових дій.

Безкоштовне харчування для підопічних терцентру

Обіди смачні і виготовляються “з душею” та відповідно до нормативних стандартів, після чого проходять повний контроль якості. Рухливі представники поважного віку куштують у своїх відділах Міського територіального центру в рамках послуги “денний догляд”. А маломобільним запаковану їжу доставляють соцробітники.

Безкоштовні обіди для літніх людей та ВПО безкоштовне харчування у терцентрі

 – Понад 5000 осіб у 8 відділах терцентру отримують гарячі обіди, – зазначає Юлія Міняйло, заступниця директора і начальниця відділу Дніпровського міського територіального центру у Центральному районі. – Конкретно у Центральному відділі – близько 460. Хтось харчується прямо в закладі, хтось забирає додому. Для тих хто обслуговується в “надомному” відділенні, обіди регулярно привозять соціальні робітники. Роботу ми не припиняємо цілий рік, і наступна осінь із зимою не виняток.

Одна з підопічних, пані ГалинаУся ця велика кількість людей одностайна у своїй думці – така ініціатива робить життя легшим і кращим. Одна з підопічних, пані Галина, зазначає:

– Мене привела сюди знайома, і відтоді я відвідую терцентр вже цілий рік, і можу сказати однозначно, що тут нас дуже люблять і поважають, немає відчуття “бідних родичів”. Обіди – майже як вдома, завжди свіжі, гарячі і дуже смачні. Щиро вдячна!

Пані Тетяна через інвалідність не може ходити до терцентру, тому терцентр ходить до неї!

Пані Тетяну навідує соціальний робітникСоціальний робітник навідує та наглядає жінку, допомагаючи їй в побутових справах і, зокрема, доставляючи належну порцію улюбленого обіду.

– Наразі я вимушена часто їздити до лікарні на процедури, і повертаюсь додому втомленою і виснаженою. Тому так приємно, коли на тебе чекає вже готовий обід! Я би хотіла сказати спасибі міському керівництву, що у воєнний час знаходять спосіб про нас піклуватися. І нашому колективу терцентру, і, особливо, своїй соцробітниці!

 

Гарячі обіди для внутрішньо переміщених осіб

безкоштовне харчування для ВПОЗ початку воєнних дій підтримка ВПО має пріоритетне значення для міського керівництва і зокрема, для нашого департаменту. Усі зареєстровані в Дніпрі переселенці мають можливість отримувати той же комплекс соціальних послуг, що й “корінні” містяни.

Багато хто з внутрішньо переміщених осіб остаточно обрав Дніпро прихистком на час війни, хтось влаштовується тут на постійній основі, а хтось тільки приїжджає і освоюється в нових умовах. То ж існує велика необхідність у підтримці наших гостей – і безкоштовні гарячі обіди тут дуже в нагоді!

Пані Ольга приїхала до нас торік з окупованого Лисичанська

Неодноразові відгуки показали, що страви смачні, різноманітні і по-справжньому домашні: картопля або каша з котлетою чи куркою, салат, хліб, чай обов’язково входять до щоденних порцій. Щоб ласувати ситними обідами, переселенцям необхідно отримати талони в управліннях соціального захисту населення за місцем перебування у Дніпрі.

Пані Ольга приїхала до нас торік з окупованого Лисичанська та разом з дітьми наразі проживає в гуртожитку. Жінка не втрачає бадьорості, адже вона є прикладом для своєї малечі.

“А що робити – потрібно жити далі, посміхатися, – каже вона, – тим більше, що Дніпро дуже гостинно нас прийняв, забезпечив допомогою і зокрема, щоденними безкоштовними обідами, які нам дуже подобаються”.

безкоштовне харчування для ВПО безкоштовне харчування для ВПО

Щодня безкоштовне харчування охоплює понад 2000 переселенців. Щоразу кількість охочих збільшується.

Внутрішньо переміщені особи отримують послугу харчування щодня, за двома адресами у місті:

📍вул. Семафорна , 27 (11.00-16.00);
📍вул. Моссаковського, 13 А (11.00 – 16.00).

Дуже задоволені, що нам вдається тішити тих, хто нам довірився. Продовжуємо піклуватися про добробут містян та ВПО!