Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Черговий по місту

Інспектування установ та закладів міста заступником міського голови

Суботній день 21 січня не став винятком для продовження інспектування установ та закладів міста.

За дорученням міського голови Бориса Філатова відбулася перевірка роботи

 • новоствореного штабу допомоги постраждалим від ракетного обстрілу 14 січня,
 • Міського соціального гуртожитку та
 • Пункту Незламності у Центрі підтримки дітей та сімей «Обійми».

 

Штаб допомоги постраждалим від ракетного обстрілу

Інспектування установ та закладів містаЗаступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Едуард Підлубний розпочав своє чергування зі штабу допомоги за адресою просп. Героїв, 3 А.

У штабі можна:

 • подати документи на отримання матеріальної допомоги
 • відновити втрачений або пошкоджений паспорт громадянина України;
 • отримати свідоцтво про смерть загиблого;
 • зареєструватись на грошову допомогу від ВПП ООН;
 • отримати необхідні нотаріальні послуги.

«Станом на 20 січня було надано 240 консультацій з питань надання матеріальної допомоги постраждалим від ракетного обстрілу 14 січня. Документи надали вже 103 особи. Ще майже 20 пакетів документів знаходяться в роботі. Людей консультують як у штабах допомоги, так і в телефонному режимі. З 23 січня у штабі спеціалісти Центрального управління соціального захисту населення будуть реєструвати постраждалих на грошову допомогу від ВПП ООН. Штаби будуть працювати до тих пір, доки місто не допоможе кожному постраждалому», — каже пан Едуард.

 

Інспектування Пункту Незламності

Наступним об’єктом перевірки став Пункт Незламності у центрі підтримки дітей та сімей “Обійми”. У цьому районі не дуже тривалі періоди відключень світла, тому відвідувачів зазвичай небагато. Але й цей Пункт оснащений усім необхідним:

 • генератором,
 • павербанками,
 • подовжувачами з розетками,
 • аптечками,
 • запасом води.

На базі закладів соціального захисту працюють 6 Пунктів НезламностіІнспектування установ та закладів міста та 3 пункти обігріву. При трьох Пунктах Незламності працюють «банки одягу».  Сюди можуть звернутися ВПО та особи, які перебувають в складних життєвих обставинах, та вибрати собі теплий одяг.

“Наразі Пункт в ідеальному стані. Відвідувачі мають змогу зарядити гаджети, зігрітись, випити гарячі напої, пригоститися печивом. Крім того, наявні дитячі куточки, пеленальні столики, місця для годування немовлят”, – резюмував заступник мера.

 

Міський соціальний гуртожиток

Інспектування установ та закладів містаОстанньою на сьогодні локацією був Міський соціальний гуртожиток, де надаються послуги тимчасового проживання дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, у віці від 15 до 18 та від 18 до 23 років.

«З перших днів війни мешканці закладу разом зі своїми соціальними педагогами та ВПО допомагають ТрО та ЗСУ. Зокрема, вони випікають для них різні смаколики, чергують у шпиталях, допомагаючи пораненим. Цей заклад унікальний як в нашому місті, так і в країні в цілому. Тут діти, які виходять з центрів соціальної підтримки дітей та сімей та не знають, що їм робити далі, можуть проживати до 23 років. Їм допомагають з адаптацією до дорослого життя. Проживаючи у соцгуртожитку, вони можуть знайти роботу та почати будувати своє життя», — підсумував Едуард Підлубний.

Ось так пройшло чергове інспектування установ та закладів міста. Мобілізовані та готові до будь-яких викликів, продовжуємо працювати на благо улюбленого міста!