Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Грошова допомога від ВПП ООН

Грошова допомога переселенцям від Всесвітньої продовольчої програми ООН

У Дніпрі виплачується грошова допомога переселенцям від Всесвітньої продовольчої програми Організації Об’єднаних Націй (ВПП ООН, WFP ООН). Допомога передбачена для внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані та мешкають у місті Дніпрі.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати не лише державну допомогу, а й міжнародну — від ВПП ООН.

 

Для кого передбачена грошова допомога переселенцям від ВПП ООН

Багатоцільова грошова допомога переселенцям від ВПП ООН має на меті доповнити державну допомогу ВПО. Це дозволить забезпечити покриття основних витрат переселенців під час перебування в центрах прийому або оренди житла.

Програма орієнтована на людей, які втратили засоби до існування та заощадження через нинішню ситуацію та покладаються переважно на гуманітарну допомогу, підтримку родичів та громади.

 

Розмір грошової допомоги ВПП ООН

Грошова допомога складатиметься з щомісячної виплати розміром 2,220 грн на особу. Отримувати допомогу можна буде до 3-х місяців.

 

Як отримати допомогу

З 01.06.2022 змінився порядок надання матеріальної допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.

Міністерство соціальної політики України підписало Меморандум про співпрацю з ВПП ООН. Тепер для оформлення допомоги не потрібно звертатися до управління соціального захисту населення.

Якщо ви:

  • вже зареєстровані як внутрішньо переміщена особа,
  • ще не оформлювали матеріальної допомоги від ВПП ООН,

то на Ваш телефон може прийти таке SMS-сповіщення з таким текстом:

повідомлення про призначення допомоги

Увага! Таке повідомлення НЕ є фейковим. Це реальна допомога від ВПП ООН.

Це означає, що на Вас оформлено заявку на одержання цієї допомоги. Після одержання наступного SMS із кодом грошового переказу, Вам необхідно прийти за одержанням допомоги.

Протягом 30 днів одержувач повинен відвідати будь-який із центрів Western Union або банків-партнерів Western Union. У такому відділенні необхідно показати документ, що посвідчує особу, і отриманий код грошового переказу.

Також є банки-партнери, які мають опцію отримання коштів на рахунок через мобільний додаток (ПриватБанк, Ощадбанк або А-Банк).