Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Інспектування соціальної сфери Дніпра

Перевірка роботи соціальної сфери Дніпра заступником міського голови

Заступником міського голови, директором департаменту соціальної політики Едуардом Підлубним була проведена перевірка роботи соціальної сфери Дніпра.

Інспектування проводилось за дорученням міського голови Бориса Філатова. Пан Едуард перевірив роботу

 

Лівобережне УСЗН: прихисток ВПО та готовність до можливого блекауту

Перевірка роботи соціальної сфери ДніпраЗ перших днів війни до Дніпра евакуювалися працівники управління соціального захисту населення м. Покровск. Їм надали прихисток в одному з відділень терцентру. А в Лівобережному УСЗН їм організували робочі місця. Завдяки цьому вони мають можливість віддалено продовжувати роботу з соціального захисту мешканців м. Покровськ.

З 1 січня 2023 управління соціального захисту населення ДМР почали приймати документи на переоформлення деяких державних соціальних допомог. На сьогодні з цього питання до управлінь по місту звернулось вже близько 2000 осіб.

Продовжується також і видача довідок ВПО. Також управління приймають документи на компенсацію за тимчасове розміщення ВПО та на відшкодування за комунальні послуги приватним закладам, які безоплатно розміщують ВПО.

Едуард Підлубний: перевірка роботи соціальної сфери Дніпра“Щойно почалося планове відключення світла за адресою Лівобережного УСЗН. Але роботу буде продовжено за кілька хвилин, адже управління оснащене генератором. Завдяки йому ми можемо не зупиняти прийом громадян через відключення електроенергії. Тож до можливого блекауту наші управління соціального захисту населення, та й соціальна сфера міста загалом, готові”, — каже Едуард Станіславович.

Нещодавно у Дніпрі почали забезпечення внутрішньо переміщених осіб гарячими обідами. Талони на таке харчування надаються також в управліннях соціального захисту населення. Планується забезпечення ВПО 2500 обідами кожного дня.

 

Міський центр соціальної допомоги: притулок для безхатченків, пункти обігріву та «Соціальне таксі»

Після Лівобережного УСЗН пан Едуард проінспектував Міський центр соціальної допомоги, а саме

Перевірка роботи соціальної сфери Дніпра

У відділенні щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів надають послуги нічного перебування. Загальна місткість відділення — 60 ліжко-місць, 57 з них на сьогодні заповнені.

Підопічних відділення також забезпечують гарячими обідами, соціальним супроводом, допомогою у відновленні/виробленні документів.

“З метою допомоги бездомним особам протягом року здійснюються спеціальні соціальні патрулювання. Фахівці соцпартулів інформують безхатченків про послуги Міського центру соціальної допомоги, доправляють до відділення. Три роки тому ми відійшли від практики встановлення палаток обігріву.

Перевірка роботи соціальної сфери ДніпраТепер в зимовий час при відділенні надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів Центру соціальної допомоги функціонує стаціонарний пункт обігріву, де, за потреби, можна залишитись на ніч, або стати на облік до відділення та отримати повний перелік соціальних послуг”, — зазначив заступник міського голови.

При цьому відділенні Міського центру соціальної допомоги працює також Пункт Незламності. Окрім цього, тут є банк одягу, розрахований на допомогу у зимову пору року людям у складних життєвих обставинах та ВПО.

Відділення щодо надання транспортних послуг «Соціальне таксі» Центру надає транспортні послуги:

  • особам з інвалідністю I та II групи захворювання опорно-рухового апарату;
  • особам з порушеннями органів зору, які мають I групу інвалідності.

Перевірка роботи соціальної сфери ДніпраЗа 2022 рік авто “Соціального таксі” виконали 1198 заявок та перевезли 2330 осіб з інвалідністю. Щодня послугами відділення надання транспортних послуг “Соціальне таксі” користуються від 2 до 10 осіб.

До зимового періоду тут також підготувались — усі авто “Соціального таксі” пройшли відповідне технічне обслуговування, змінили гуму коліс на зимову.

Отже, соціальна сфера міста продовжує працювати на благо міста, долаючи блекаути та морози!