Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Один день народження на двох з Дніпром!

Привітання батьків дітей, народжених у Дніпрі на День міста

Вересень – це місяць, в якому у міської влади є одна приємна і звична справа ще з мирних часів. А саме – привітання батьків тих, хто має один день народження на двох із Дніпром!

Привітання батьків новонароджених на день міста Дніпра Привітання батьків новонароджених на день міста Дніпра

Цієї суботи у міських пологових вперше відкрили очі 14 малючків, принісши батькам неймовірну радість. А ми, у свою чергу, принесли їм теплі слова і подарунки.

Привітання батьків новонароджених на день міста Дніпра“Від імені мерії вітаю вас, дорогі батьки, із прекрасною подією! З нагоди Дня міста хочу вручити кожній родині з новонародженим грошовий сертифікат на 10 тис грн. Будьте здорові та щасливі!” — привітала сім’ї заступниця директора департаменту соціальної політики ДМР Ганна Довготько.

Така матеріальна підтримка стає можливою завдяки Комплексній програмі соціального захисту мешканців міста Дніпра. Тому що, навіть незважаючи на складний період нашої історії, ми все одно не зраджуємо традиціям: вже більше 15 років поспіль відзначаються ті родини, для яких свято Дня міста виявилося особливо щасливим і доленосним.

Як зазначила експертка з питань акушерства та гінекології департаменту охорони здоров’я населення Дніпровської міської ради Галина Одинцова, серед новонароджених хлопчиків більше, аніж дівчат: 8 та 6 немовлят. Четверо з них ще до появи на світ зазнали випробувань – їхні мами є вимушеними переселенками. А ще один хлопчик – вже тринадцята дитина в сім’ї! Усі ці родини об’єднав Дніпро.

У Владислава та Євгенії на День міста народився первісток ТимурЄвгенія і Владислав не можуть натішитися первістком Тимурчиком. “Ми одружилися 9 вересня, тому мріяли, щоб дитина також народилася в цей день. Було дуже несподівано і приємно отримати такий чудовий подарунок від міської влади. Будемо вважати це першою зарплатнею нашого сина”, – жартують молоді батьки.

Що ж, долучаємося до привітань і бажаємо малюкам і їх матусям з татусями мирного неба і щасливого життя!