Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Оздоровлення мешканців Дніпра піьгових категорій у 2022 році

Оздоровча кампанія 2022 у Дніпрі

Оздоровча кампанія 2022 у Дніпрі триває навіть під час воєнного стану. Адже питання здоров’я мешканців Дніпра завжди є важливим для міської влади.

Відповідно до комплексних програм соціального захисту, департамент соціальної політики ДМР постійно працює над організацією оздоровлення:

Як розповіла начальниця відділу з питань оздоровлення населення управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР Анна Наливайко, станом на 29 липня 2022 року укладено:

  • 64 договори про відшкодування вартості путівок санаторно-курортним закладам за оздоровлення мешканців м. Дніпра, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорій 1 та 2. На сьогодні у закладах оздоровлюється 31 чорнобилець;
  • 27 договорів про відшкодування вартості путівок санаторно-курортним закладам за оздоровлення осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав. Зараз оздоровлюється 12 учасників бойових дій;
  • 103 договори про відшкодування вартості путівок санаторно-курортним закладам за санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю із супроводжуючими. У санаторіях зараз оздоровлюється 75 дітей!

Громадяни Дніпра мають право вільного вибору санаторно-курортного закладу, а також дати оздоровлення. Для мешканців міста з числа:

  • постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи категорій 1 та 2,
  • учасників бойових дій в Афганістані та на території інших держав та
  • осіб з інвалідністю із супроводжуючими

забезпечення оздоровленням відбувається шляхом укладення тристронніх договорів між департаментом, закладом оздоровлення та отримувачем послуги.

Діти пільгових категорій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на часткову грошову компенсацію вартості путівки за самостійне санаторно-курортне лікування.

Департамент відшкодовує оздоровлення вже після прибуття громадян із закладів до міста, за фактичну кількість днів перебування у закладі.

Звісно, наразі список закладів, що приймають відпочивальників, звузився. На сьогодні отримувачі послуги оздоровлення коштом міського бюджету обирають в основному заклади Дніпропетровської, Полтавської, Львівської та Закарпатської областей.