Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Пункти Незламності в департаменті соцполітики

Пункти Незламності у департаменті соціальної політики

Пункти НезламностіВіднедавна однією з проблем для міст України стали системні та екстрені відключення електроенергії, а разом з ними – відсутність води та опалення, подекуди й мобільного зв’язку. На цей випадок державою запроваджено Пункти Незламності – це такі собі безпечні місця під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

Комплектування та функціонування Пунктів Незламності здійснюється на базі органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

 

Чим можна скористатися у Пунктах Незламності?

Віднедавна однією з проблем для міст України стали системні та екстрені відключення електроенергії, а разом з ними – відсутність води та опалення, подекуди й мобільного зв’язку. На цей випадок державою запроваджено Пункти Незламності – це такі собі безпечні місця під час тривалого відключення електроенергії чи тепла.

Пункти НезламностіУ цих Пунктах, незважаючи на відключення світла, передбачається наявність:

 • тепла;
 • води;
 • освітлення;
 • мобільного зв’язку;
 • інтернету;
 • живлення для мобільних пристроїв;
 • місця для відпочинку.

 

Пункти Незламності у закладах соціального захисту

Пункт Незламності в Центрі "Обійми" - Наталія ЖуравельНа базі наших соціальних закладів вже відкриваються перші цілодобові Пункти Незламності. Один з таких знаходиться у Центрі підтримки дітей та сімей «Обійми» (вул. Яскрава, 41).

«Відвідувачі мають змогу поповнити заряд гаджетів, попрацювати онлайн та зігрітися, випити чаю. Також для батьків з дітьми в нас є дитяча кімната з пеленальним столиком», – розповіла директорка закладу Наталія Журавель.

Можливістю «підзарядитися» вже охоче користуються мешканці та гості міста, особливо ті, хто живе неподалік.

Пункт Незламності в Центрі "Барвінок" - Марія АтрошкінаУ Центр підтримки дітей та сімей «Барвінок» (вул. Янтарна, 45) сьогодні прийшли люди різного віку: діти, підлітки, дорослі. Займалися хто чим – наймолодші гралися іграшками та малювали, школярі заряджали електронні пристрої, люди старшого віку грілися, розмовляли та пили чай, поки вдома вже котру годину немає світла.

«У нас можуть перебувати до 30 осіб, у двох залах. При цьому ліміту часу немає, – повідомила виконуюча обов’язки директора центру підтримки дітей та сімей «Барвінок» Марія Атрошкіна. – Є все необхідне, в тому числі медкабінет, де можна виміряти тиск, температуру або ж прийняти заспокійливе».

Яскраві жовті таблички роблять Пункти Незламності помітними звідусіль, а встановлені генератори запевняють, що темрява та морози їм не страшні.

Пункти Незламності в департаменті соцполітики Пункти Незламності

У Пункт, влаштований в Центрі підтримки дітей та сімей «Довіра» (вул. Тополина, 33), за кілька днів роботи завітали вже 17 осіб.

Пункт Незламності в Центрі "Довіра" - Тетяна Науменко«25 листопада прийшов наш перший відвідувач – хлопець з ноутбуком для роботи, – розповідає Тетяна Науменко, директор центру підтримки дітей та сімей «Довіра».

– Приходили люди просто набрати води. Місцева сім’я з дітьми прийшли дізнатися, які умови та як тут все працює. Приходить родина переселенців з сином – підопічні нашої Служби раннього втручання, яка також функціонує».

Невід’ємною рисою усіх наших Пунктів є неповторна атмосфера: тепла, дружня, насичена підтримкою і взаємодопомогою. Для комфорту відвідувачів вже зроблено дуже багато. Що ж до заходів безпеки, директорки переконують – співпраця з поліцією налагоджена, тому бентежитися не варто.

Пункт Незламності Пункт Незламності Пункти Незламності

 

Пункти Незламності та пункти обігріву в закладах департаменту соціальної політики

На сьогодні на базі закладів соціального захисту функціонує 4 Пункти Незламності і 2 — ще в процесі облаштування:

 • Відділення щодо надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів,
  вул. Лоцманська, 22 А;
 • Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Довіра», вул. Тополина, 33;
 • Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Обійми», Яскрава, 41;
 • Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Барвінок» , вул. Янтарна, 45;
 • Відділ територіального центру в Шевченківському районі, вул. Панікахи, 95 (у процесі облаштування);
 • Відділ територіального центру в Індустріальному районі, вул. Осіння, 11 Б (у процесі облаштування).

Також в закладах департаменту працюють пункти обігріву. Звернутися ви можете за адресами:

 • Центр соціальних служб в Новокодацькому районі, вул. Новоорловська, 2/92;
 • Відділ територіального центру в Чечелівському районі, вул. Романа Шухевича, 28/32;
 • Відділ територіального центру в Самарському районі, вул. Іларіонівська, 2.