Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Ракетний обстріл у Дніпрі 14.01.2023

Допомога постраждалим від ракетного обстрілу у Дніпрі 14.01.2023

У день трагедії та у дні опісля співробітники департаменту соціальної політики ДМР проводять роботу з допомоги постраждалим.

 

Тимчасове розташування для постраждалих

На місці події представники міської влади інформували людей щодо того, куди вони можуть піти зігрітись та переночувати. Тут також чергувало авто «Соціальне таксі», готове розвозити до місць ночівлі постраждалих маломобільних громадян та осіб з інвалідністю.

За дорученням міського голови Бориса Філатова організовано можливість розселення для людей поважного віку та мам з дітьми до закладів соціального захисту. Усі заклади працюють в посиленому режимі, готові приймати таких осіб та надавати всебічну допомогу.

Найближчі Пункти Незламності, де можна отримати допомогу

Найближчі до місця трагедії Пункти Незламності у Дніпрі:

 • Центр «Штурм»,
  вул. Гетьмана Петра Дорошенка, 9;
 • НВК№ 130,
  просп. Героїв, 38;
 • НВК№ 111,
  вул. Набережна Перемоги, 138.

В цих Пунктах Незламності облаштовані місця для ночівлі. Також організовано харчування для потерпілих, працюють медики.

Додаткові цілодобові Пункти Незламності:

 • Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою,
  вул. Космодромна, 7;
 • НВК 140,
  вул. Мандриківська, 151.

 

Матеріальна допомога постраждалим та компенсація за пошкоджене житло

Кожен, хто постраждав від ракетних обстрілів у Дніпрі, має право звернутись за матеріальною допомогою до міської ради.

Для одержання детальних роз’яснень постраждалий або його близькі можуть звертатись до управління соціального захисту департаменту за телефоном: 068 913 46 88.

Також у місті надається компенсація за пошкоджене житло. Постраждалим необхідно звертатися одразу до адміністрацій району міста для оформлення актів про пошкодження/руйнування житла, а потім з актом — до департаменту соціальної політики. Отримати детальну консультацію та допомогу з документами можна також за телефоном: 068 913 46 88.

На місці трагедії, а також у приміщенні управління (вул. Шевченка, 11) та у приміщенні адміністрації Соборного району (площа Шевченка, 7) працівники департаменту соцполітики надають консультації щодо матеріальної допомоги на лікування та компенсації за пошкоджене житло постраждалим особам. Телефон адміністрації Соборного району: 068 557 34 19.

Допомога постраждалим від ракетного обстрілу

Станом на вечір 15.01.2023 допомогу отримали 26 підопічних міського терцентру:

 • 3 особи знаходяться у лікарнях;
 • 10 осіб направлено до родичів;
 • 13 особам надано допомогу.

Всім надана допомога у прибиранні квартир, забезпечення гарячими обідами, водою та медикаментами.

Раніше повідомлялось про двох підопічних терцентру (чоловік з жінкою), яких не могли знайти. Вони не виходили на зв’язок, їх не було вдома. На щастя, подружжя було знайдено — їх евакуювала ДСНС. Зараз вони перебувають у одній із лікарень міста: жінка — у реанімації, чоловік — в неврологічному відділенні. Обох підопічних терцентру забезпечено продуктами харчування.

Також постраждало житло (вибито вікна) двох співробітників терцентру. Їм була надана допомога у прибиранні помешкання, зашито плівкою вікна.

Щодо тимчасового прихистку у закладах соціального захисту, згаданого вище, наразі звернень не надходило.

На цей час надано близько 60 консультацій щодо матеріальної допомоги постраждалим та родинам загиблих безпосередньо за місцем ракетного обстрілу. Окрім цього, інформацію про надання матеріальної допомоги було передано до медичних закладів для інформування рідних постраждалих про можливість одержання допомоги.