Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Ремонт у відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю

Оновлене відділення денного догляду для дітей з інвалідністю

Оновлене відділення денного догляду для дітей з інвалідністюУ п’ятницю заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Едуард Підлубний перевірив, як виконали ремонтні роботи в одному із закладів департаменту. Він відвідав оновлене відділення денного догляду для дітей з інвалідністю.

 

Ремонт у відділенні

Ремонт відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Дніпровського міського територіального центру вже на фінішній прямій.

Едуард Підлубний - заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМРПан Едуард підсумовує: “Роботи у відділенні виконувались коштом місцевого бюджету, що були затверджені депутатами міської ради. Вже за лічені дні все буде готово. Ремонт вийшов дійсно дуже гарний, якісний — вдячність майстрам, вони справді постаралися. Тепер залишаться ремонтні роботи фасаду та прилеглої території. Але це ми відкладемо до часів після нашої перемоги”.

До 24 лютого відділення денного догляду відвідували дітки з інвалідністю віком від 3 до 18 років. Тут з ними протягом дня займались медичні працівники та вихователі.

 

Прихисток для ВПО у відділенні денного догляду для дітей з інвалідністю

Ольга Мешко - директорка Дніпровського міського територіального центру З початку повномасштабного вторгнення відділення почало приймати на тимчасове проживання сім’ї ВПО з дітьми. За цей час тут отримали прихисток більше 40 дорослих з понад 20-ма дітьми.

“Повного ремонту в цьому приміщенні ще не проводили жодного разу від часу його створення. Були замінені лише вікна. Деякі ремонтні роботи почав робити вже територіальний центр 3-4 роки тому. Поточний ремонт був зроблений також з метою пристосування приміщення для постійного проживання в ньому людей. Після закінчення усіх робіт і до завершення війни тут знову прийматимуть родини ВПО”, — розповіла директорка Дніпровського міського територіального центру Ольга Мешко.

Після перемоги у вже оновлене відділення денного догляду повернуться дітки з інвалідністю.

Оновлене відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Оновлене відділення денного догляду для дітей з інвалідністю Оновлене відділення денного догляду для дітей з інвалідністю

Сьогодні на обліку міста перебуває 44 такі дитини. З 30-ма дітками, родини яких залишились у Дніпрі, територіальний центр підтримує роботу дистанційно.