Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Денис, 13 років, Діана, 11 років та Вероніка, 8 років

Знайдемо родину для Дениса, Діани та Вероніки!

Тільки-но погляньте на цю милу і дружню сім’ю! Єдине, чого не вистачає цій трійці – люблячих і уважних батьків, які допоможуть розправити крила. Ми щиро віримо, що знайдемо родину для цих прекрасних діток.

Денису, Діані та Вероніці підійдуть такі сімейні форми виховання, як: усиновленняопікаприйомна сім’яДБСТ.

Зараз дітки знаходяться в комунальному закладі соціального захисту ДМР.

 

Денис, 13 років

Дата народження: 26.12.2009

Обліково-статистична картка дитини № 0359736

Денис – доброзичливий, веселий, комунікабельний хлопчик. Він поважає старших, позитивно сприймає оточуючих. Друзі поважають його за скромність, товариськість, врівноваженість.

Хлопець має хороший фізичний розвиток, захоплюється футболом, займається на турніках. Раніше Денис займався боксом і в майбутньому він хоче будувати спортивну кар’єру.

Денис дуже турботливий брат, він доглядає за своїми сестричками, піклується про них. Його заповітне бажання – жити в повній сім’ї разом із сестрами і мати матір, якій він міг би допомагати готувати різноманітні страви, адже це – ще одне його хобі.

Денис: анкети дітей, що чекають на усиновлення

 

Діана, 11 років

Дата народження: 19.11.2011

Обліково-статистична картка дитини № 0359733

Діана – самостійна, весела, доброзичлива, неконфліктна дівчинка, яка легко йде на контакт. У спілкуванні з однолітками спокійна, уважна, тому має багато друзів. Вона завжди бере активну участь в іграх, змаганнях, уміє зібрати коло себе дітей, організувати гру.

Дівчинка має гарні фізичні та розумові здібності. Раніше вона відвідувала секцію з баскетболу. Також раніше Діана навчалась грі на піаніно, тому зараз має мрію продовжити навчання музиці.

Діана – дуже турботлива сестричка. Вона залюбки допомагає молодшій сестрі робити уроки, навчає її читати, турбується про її зовнішній вигляд. Має родинні, теплі стосунки зі старшим братом. Дівчинка хоче жити в сім’ї де буде багато дітей, яких вона б допомагала доглядати, адже в майбутньому Діана мріє стати вихователем дитячого садка.

Діана: анкети дітей, які шукають батьків

 

Вероніка, 8 років

Дата народження: 09.01.2014

Обліково-статистична картка дитини № 0359735

Наймолодша 8-річна Вероніка – також дуже активна, самостійна, позитивно налаштована дівчинка. Вона дуже комунікабельна, легко вступає в контакт з дорослими та дітьми. Як і старша сестричка, Вероніка раніше відвідувала секцію з баскетболу і мала хороші досягнення, але завжди хотіла навчитись гарно малювати. Її мрія – стати художницею, і щоб її роботи виставлялись в галереях.

Пізнавальні здібності виявляються в допитливості, любові до спостереження.
У Веронічки добрі стосунки з братом та сестрою. Вона залюбки приймає їх допомогу в навчанні, дотримується їх порад стосовно поведінки. Дівчинка хоче мати велику сім’ю, щоб ніколи не було сумно. Дуже мріє про маму, яка буде допомагати їй виконувати домашні завдання, читати з нею казки, буде її любити.

Вероніка: діти, які чекають влаштування у сім'ю

Контакти: за детальною інформацією звертайтесь до управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради
просп. Дмитра Яворницького, 75
(066) 973 22 76

 

Денис, 13 років
Дата народження: 26.12.2009
Обліково-статистична картка дитини № 0359736

Діана, 11 років
Дата народження: 19.11.2011
Обліково-статистична картка дитини № 0359733

Вероніка, 8 років
Дата народження: 09.01.2014
Обліково-статистична картка дитини № 0359735

 

Можливі форми сімейного виховання: усиновлення, опіка, прийомна сім’я, ДБСТ
Зараз діти знаходяться в комунальному закладі соціального захисту ДМР