Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Телефон довіри

Телефон довіри постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Телефон довіри — служба психологічної і правової допомоги для постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Це структурний підрозділ Міського центру соціальних служб за напрямком протидії домашньому насильству.

Якщо ви зазнали домашнього насильства — звертайтесь за «Телефоном довіри». Тут ви можете отримати безкоштовну телефонну консультацію психолога або юриста, отримати підтримку та необхідну інформацію. Важливо, що отримати допомогу можна анонімно, без розголосу своїх особистих даних.

Принципи допомоги служби довіри

Служба «Телефон довіри» працює в режимі «гарячої лінії» психологічної та юридичної допомоги. Основні принципи її роботи — надання

  • кваліфікованої,
  • екстреної,
  • анонімної допомоги

категоріям населення, що переживають кризові ситуації та потребують додаткової інформації з різних питань. Функції «Телефону довіри» також поширюються на профілактику й попередження у молоді девіантної (тієї, що виходить за рамки встановлених загальноприйнятих норм), делінкветної (протиправної, шкідливої для суспільства) та суїцидальної поведінки.

Служба психологічної і правової допомоги діє в робочі дні з 9.00 до 18.00. Звернутись за телефоном довіри можна, зокрема, з мобільного телефону.

 

Корисні ресурси

Телефон довіри

Міський центр соціальних служб на сайті Дніпровської міської ради

Соціальна профілактика особам і сім'ям у складних життєвих обставинахМіський центр соціальних служб у Facebook

Контакти

Номер телефону, за яким Ви можете звернутися: (056) 767 18 41.