Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Всеволод, 15 років та Аліна, 6 років

Всеволод та Аліна хочуть у сім’ю

Всеволод та Аліна – чудові братик і сестричка, які вже мають одне одного, проте хочуть потрапити у люблячу і турботливу сім’ю.

Можливі сімейні форми виховання для Всеволода та Аліни – усиновлення, влаштування під опіку/піклування, у прийомну сім’ю або ДБСТ. Зараз дітки знаходяться в комунальному закладі соціального захисту ДМР.

 

Всеволод, 15 років

Дата народження: 26.06.2008

Обліково-статистична картка дитини № 0458969

Всеволод мріє про сім'ю

Всеволод мріє вступити до військового училища, тому постійно підтримує фізичну форму: робить зарядку, займається на турніках, грає в футбол та волейбол. Готуючись до майбутньої військової кар’єри, він працює над дисципліною та поведінкою, залюбки і з відповідальністю виконує доручення дорослих.

Хлопець навчається в 8 класі і виявляє зацікавленість до навчання. Він має розвинену довгострокову пам’ять, добре запам’ятовує учбовий матеріал, а також проявляє логічне мислення та творчий підхід.

Всеволод – природжений лідер: завжди відстоює свою думку і протистоїть чужому впливу. Він вміє організувати однолітків до активностей, особливо спортивних заходів та ігор.

А ще хлопець має артистичні здібності – добре співає та танцює.

З молодшою сестричкою – Алінкою – у Всеволода особливо ніжні стосунки. Хлопець дуже любить молодшеньку, завжди піклується про неї, допомагає та захищає.

 

Аліна, 6 років

Дата народження: 14.11.2016

Обліково-статистична картка дитини № 0458971

Алінка мріє про сім'ю

Аліні 6 років. Зараз дівчинка активно готується до школи – вивчає букви, цифри, пише, проявляє інтерес до навчання і всього нового.

Доброзичлива, лагідна дівчинка дуже потребує материнської любові та підтримки, тому охоче іде на контакт з дорослими. Сама також проявляє турботу – любить бавитись з лялькою, лікувати її, вкладати спати, розповідати казочки. Взагалі, Аліна дуже акуратна дівчинка – бережно ставиться до своїх речей, іграшок, після гри обов’язково складає все на місце.

Як і старший брат, Алінка дуже активна та спортивна. Вона має багато друзів, із задоволенням бере участь в іграх, розвагах, змаганнях і веселощах.

Творчість – також сімейна риса у Всеволода і Аліни. Дівчинка любить малювати та розмальовувати, робити зачіски, гарно танцює та співає.

Поряд із старшим братом Алінка – маленька принцеса: відчуває себе захищеною, улюбленою сестричкою. Дівчинка дуже любить старшого брата. З ним у неї теплі, родинні стосунки.

Алінка мріє мати сім’ю, де будуть добра мама та лагідна бабуся.

Контакти: за детальною інформацією звертайтесь до управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики ДМР
просп. Дмитра Яворницького, 75
(066) 973 22 76

 

Всеволод, 15 років
Дата народження: 26.16.2008
Обліково-статистична картка дитини № 0458969

Аліна, 6 років
Дата народження: 14.11.2016
Обліково-статистична картка дитини № 0458971

 

Можливі форми сімейного виховання: усиновлення, опіка/піклування, прийомна сім’я, ДБСТ
Зараз діти знаходяться в комунальному закладі соціального захисту ДМР