Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Триває призначення компенсацій за пошкоджене житло

Надання компенсацій за пошкоджене ракетними обстрілами житло триває

Місто Дніпро не залишає своїх мешканців наодинці з бідою. Віднедавна містянам надаються компенсації за житло, пошкоджене від ракетних обстрілів. Від перших заявників до перших отримувачів — продовжуємо розповідати вам про цю матеріальну допомогу.

 

Дніпряни, які вже отримали компенсацію

надання компенсацій за пошкоджене житло. Світлана Мошук - начальниця відділу управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМРЗа компенсацією для відновлення пошкодженого житла на сьогодні звернулось вже 75 осіб. З них:

  • 18 — вже отримали матеріальну допомогу;
  • 22 — отримають невдовзі;
  • 14 — подали усі необхідні документи, які зараз знаходяться на стадії розгляду;
  • 21 — отримали роз’яснення щодо нюансів послуги та готують пакет документів.

Про це повідомляє Світлана Мошук – начальниця відділу управління соціального захисту департаменту соціальної політики ДМР.

Пані Жанна – одна з отримувачок компенсації. Жінка розповідає: у сумнозвісний день готувала вечерю із добрим настроєм, аж тут почула надзвичайно гучний звук вибуху.

Надання компенсацій за пошкоджене житло Надання компенсацій за пошкоджене житло Надання компенсацій за пошкоджене житло

Через ракетний обстріл у її будинку були пошкоджені вікна, двері, господарчі будівлі. Проте завдяки компенсації від міської влади майже все на кінцевому етапі ремонту.

Жанна - отримувачка компенсації за пошкоджене житло«Дуже налякалися, звичайно. І, якщо чесно, навіть і не очікували, що буде допомога. Можливість отримати компенсацію – це приємний подарунок для нас. Дуже вдячні Борису Філатову!», — ділиться пані Жанна.

 

 

 

 

Як отримати компенсацію за пошкоджене ракетними обстрілами житло

Для того, щоб отримати компенсацію, необхідно першочергово звертатися до районних адміністрацій м. Дніпра. Фахівці спеціальної комісії складуть акт пошкодження житла.  Якщо пошкодження серйозні — комісія залучить відповідних спеціалістів, які нададуть акт та звіт технічного обстеження.

Потім особа, у якої постраждало житло, звертається до департаменту соціальної політики із заявою та документами. Потрібні:

  • копія паспорта,
  • ІПН,
  • копії документів, що підтверджують право власності на житло,
  • акт пошкодження житла (а також акт та звіт технічного обстеження за необхідності),
  • а також чеки, договори, квитанції (за наявності).

Департамент соціальної політики формує розпорядження на надання компенсацій за пошкоджене житло та тримає зв’язок з постраждалою особою.

Нагадуємо, що ви можете звернутись до департаменту соціальної політики за номером 068 913 46 88. Або безпосередньо до адміністрації району міста Дніпра, в якому розташовано пошкоджене житло.