Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Великдень у родині #ДніпроСоціальний

Великдень: святкування у родині #ДніпроСоціальний

24 квітня ми відзначили одне з найбільших релігійних свят — Великдень. Це — світле і радісне свято для кожного українця. І хоча цього року воно затьмарене скорботами і жахами війни — ми не здаємось. Святкуємо Великдень і приносимо радість тим, хто її потребує.

Захисникам — паски!

У багатьох родин є традиція пекти паски разом із матерями або бабусями. Адже радісне очікування світлого свята об’єднує цілі покоління. І як приклад тому – плідна співпраця наших закладів, територіального центру із соціальним гуртожитком.

Підопічні терцентру, а з ними молодь з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, створили смачнющі ароматні паски від щирого серця. Спільна робота ішла легко і бадьоро, і кулінари досить швидко досягли своєї мети.

Пасочки, немов солодкі будиночки, красувалися своїми різнобарвними дахами.

І так складно було втриматися від дегустації!

Але на ці паски чекав свій особливий шлях. Усі вони, за допомогою директора Міського соціального гуртожитку Віталія Сови, відправилися дарувати радість захисникам з армії і тероборони.

Впевнені, що наші невтомні охоронці змогли відзначити великий день Пасхи і відчути радість свята разом з нами!

Паски для захисників Паски для захисників

 

Майстер-клас на Великдень

Великдень — свято, що дійсно охоплює усі покоління. Старші члени родини #ДніпроСоціальний відзначились пасками, а молодші — писанками.

Дітей важливо робити причетними до наших традицій, давати їм відчуття спільності і належності до чогось великого, мудрого, перевіреного часом. Принаймні, пропонувати їм бути причетними.

Тому маленьким гостям, внутрішньо переміщеним особам, які проживають в наших закладах, запропонували долучитись до історії і традицій святкування Великодня. Діти приєдналися до цікавого майстер-класу із розфарбовування яєць, де залюбки дали простір своїй фантазії і прониклися пасхальним духом.

А ще цей майстер-клас можна сміливо назвати одним із різновидів арт-терапії. Серед «художників» були і дітки-переселенці, і дітки, що зазнали домашнього насильства. Творче заняття допомогло їм трохи відволіктися, висловити свої емоції у малюнках та заспокоїтися.

Майстер-клас на Великдень Майстер-клас на Великдень