Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Видача проднаборів від ВПП ООН підопічним терцентру

Продуктові набори від ВПП ООН в Україні

Продуктова допомога від ВПП ООНСьогодні ми продовжуємо видавати продуктові набори від Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні підопічним територіального центру.

Департамент соціальної політики ДМР підписав меморандум з ВПП ООН в Україні наприкінці березня. Вже в квітні до територіального центру почала надходити продовольча допомога.

 

 

Продуктові набориЗа цей час за шістьма адресами відділів терцентру вже отримали лише борошна більше 62 т ! Також отримували горох, макаронні вироби, соняшникову олію, набори: рис та консерви.

Мешко Ольга Федорівна - перший заступник директора Міського терцентру«Ті підопічні, які мобільні і можуть прийти, отримують продовольчі набори у відділах. Ті, які знаходяться на обслуговуванні вдома, — отримують набори через соціальних робітників. Ми намагаємося охопити допомогою усіх наших підопічних. Вдячні ВПП ООН, що нам є, що надати людям», — каже перша заступниця директора Дніпровського міського територіального центру Ольга Мешко.

Підопічна Галина Степанівна, яка отримала продуктовий набірВсього на обліку в терцентрі перебуває близько 8 000 містян. З них 6 300 осіб належать до категорії малозабезпечених. Усі ці підопічні отримують продовольчі набори у територіальному центрі.

Підопічна Галина Степанівна ділиться: «Ми дуже вдячні за цю допомогу, за те, що про нас не забувають. Інколи важко протриматись до надходження пенсії. І така допомога — це справжній «патичок-рятівничок» для нас, пенсіонерів».

 

Підопічна пані Ганна дякує за продуктовий набірПідопічна пані Ганна також дякує за продуктовий набір: «Таку допомогу нам надають досить часто — як отримують, так одразу ж і надають. Нас ніколи не забувають. І ми цим дуже задоволені, дуже вдячні. Де б ще ми, самотні пенсіонери, могли отримати таку підтримку?»

Департамент дуже вдячний ВПП ООН в Україні за допомогу. Ми дякуємо, що можемо підтримати наших людей у такий важкий для країни час. Сподіваємось на подальшу вдалу співпрацю!