Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Відкриття Денного центру

Відкриття Денного центру з кризовою кімнатою

Зовсім нещодавно ми анонсували появу у Дніпрі нового Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства та/або насильства за ознакою статі.

Аж ось настав урочистий момент його відкриття!  В четвер, 27 січня на події з нагоди відкриття Денного центру було присутнє керівництво міста на чолі з мером Борисом Філатовим.

денний центр

Денний центр — спеціалізована служба з протидії насильству

Денний центр — це доступний та безпечний простір, де особа, постраждала від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті, у комфортних умовах може отримати комплексну безоплатну допомогу.

Центр допомоги постраждалим від домашнього насильства

Однією із спеціалізованих служб Міського центру соціальних служб є Денний центр. Він покликаний стати черговим щитом для захисту постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

У Центрі передбачено надання консультації та первинної допомоги постраждалим. Також особлива увага приділяється відновленню психологічного здоров’я дітей з посттравматичним синдромом.

Завдання центру:

  • надання комплексної соціально-психологічної та первинної правової допомоги постраждалим особам;
  • виконання програм для постраждалих осіб, відповідно до типових програм для постраждалих осіб, затверджених Мінсоцполітики;
  • організація та підтримка груп взаємодопомоги постраждалих осіб;
  • організація та проведення семінарів і тренінгів для постраждалих осіб;
  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання повторним випадкам насильства щодо постраждалої особи та формування нульової толерантності до його проявів у суспільстві;
  • інформування населення про права постраждалих осіб та соціальні послуги, які надаються денним центром.

денний центр

денний центр

Кризова кімната в Денному центрі

Однією з найголовніших переваг та особливостей закладу є сучасна КРИЗОВА КІМНАТА. Це — «безпечне місце» з усіма необхідними речами.

Кризова кімната передбачає короткострокове перебування постраждалої особи до 10 діб. За цей час людина може «видихнути», вирішити, яких заходів вжити далі, отримати усю необхідну допомогу та консультування.

кризова кімната

кризова кімната

Мер міста Дніпро Борис Філатов наголосив: “Тепер у міській програмі із захисту жертв домашнього насильства наявний сегмент, якого бракувало, — це кризова кімната, яка дозволить жінці з дитиною перепочити та визначитися із подальшими діями в спокійній атмосфері. Кімната цілком безпечна – адреса не розголошується, встановлена тривожна кнопка, а окрім цього, за порядком слідкуватиме охорона”.

кризова кімната

Контакти Денного центру з кризовою кімнатою:

Звернутися до Денного центру  по допомогу або консультацію можна:

  • за адресою: просп. Нігояна, 3
  • телефоном: 066 448 61 54

 

Корисні ресурси

Відкриття Денного центру Міський центр соціальних служб на сайті Дніпровської міської ради