Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Випускний на курсі “Батьківство в радість”

“Батьківство в радість”: випускний батьків-учасників

У Дніпрі завершився курс “Батьківство в радість”: вчора відбувся “випускний” батьків-учасників. Курс тривав із січня, на базі Міського центру соціальних служб.

Нагадаємо: цей курс створений для тих, кому не байдуже на розвиток взаєморозуміння, взаємоповаги та щирої, успішної комунікації з власними дітьми. А також — для підтримки батьків.

Значний відсоток слухачів становили усиновлювачі, прийомні батьки, батьки-вихователі та опікуни, а також сім’ї у складних життєвих обставинах. Усі вони мали певні складнощі у своїх родинах (відсутність дисципліни, проблемне спілкування тощо). У результаті випускники отримали не тільки нові корисні знання і дієві інструменти у вихованні, а й ресурси для вдосконалення власного батьківського потенціалу, розвиток внутрішнього ресурсу, психологічну підтримку.

Батьківство в радість випускний Батьківство в радість випускний Батьківство в радість випускний

Фінальна зустріч групи батьків (14 осіб) та тренерів була особлива та не схожа на попередні. На завершальному занятті учасники підсумували результати спільної роботи, поділилися власними перемогами і здобутками.

Кожен з учасників отримав відповідний диплом.

Оскільки курс виявився дуже ефективним і показав позитивні результати, незабаром планується новий набір.

Вітаємо усіх учасників, тренерів та натхненників важливого курсу! Чекаємо на новий набір!