Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Як проходить оздоровлення пільговиків?

Оздоровлення пільговиків в 2022 році

оздоровлення пільговиківОздоровлення пільговиків — одна з наймасштабніших задач департаменту соціальної політики кожного року. Вже давно Дніпро піклується про певні категорії населення і продовжує навіть у воєнний час. Сьогодні розповідаємо про те, як саме відбувається це оздоровлення на прикладі 2022 року.

 

 

 

Хто може оздоровитись коштом міста?

Право на оздоровлення за кошти міського бюджету мають такі категорії, як постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасники бойових дій в Афганістані та інших держав, особи з інвалідністю (у т.ч. діти) із супроводжуючими.

Начальниця відділу оздоровлення населення - Анна НаливайкоРезультати оздоровчої кампанії 2022 (станом на початок вересня)

Цьогоріч вже оздоровлено:

  • особи з інвалідністю з супроводжуючими — 139 осіб з 300 запланованих;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій в Афганістані та на території інших держав — 57 особи з 132 запланованих.
  • постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи категорій 1 та 2 — 105 осіб з 291 запланованих.

«723 особи заплановано оздоровити за міський кошт у цьому році. Робота триває. Більшість з них ще будуть їхати на відпочинок саме восени», — розповіла начальниця відділу з питань оздоровлення населення управління соціального захисту департаменту Анна Наливайко.

 

Оздоровлення пільговиків

Ігор Турчин«Місто надає велику підтримку чорнобильцям: це не тільки оздоровлення, а й фінансова допомога на лікування, протезування, допомога вдовам і вдівцям ліквідаторів, тим, хто має інвалідність», — наголосив голова «Союз Чорнобиль Україна», депутат ДМР Ігор Турчин.

А щоб показати вам, як саме лікуються пільговики, ми відвідали санаторій в Орлівщині!

оздоровлення пільговиківСправжній оазис розташувався неподалік від Дніпра. Цілюще повітря, мінеральні води, аромат хвойних дерев — усе це благотворно впливає на здоров’я!

Крім того, курорт має повноцінне 3-разове харчування, в тому числі дієтичне для тих, хто має захворювання шлунково-кишкового тракту, цукрового діабету. Реабілітаційні процедури надаються і «сердечникам», і тим, хто має проблеми опорно-рухового апарату.

 

Як проходить оздоровлення пільговиків? оздоровлення пільговиків«Процедури проходжу в повному обсязі, — ділиться Людмила Степанівна, відпочиваюча, — суглоби, голова, серце, нервова система. Мій день проходить за розкладом: зранку зарядка, потім їдальня, лікування. Душ Шарко, інгаляції, йодо-бромні ванни, ультразвук — чого тут тільки нема! А працівники дуже уважні і чуйні!»

Юлія приїздить оздоровлюватись до «Курорту Орлівщина» вже не вперше. Подаючи заяву на оздоровлення, жінка обирає цей заклад вже три роки підряд. Каже, переживала, що відпочинок не вдасться через воєнний стан. Проте оздоровча кампанія від міста розпочалася, а курорт продовжив надавати свої послуги в повному обсязі, як і раніше.

Оздоровлення пільговиків«Тут відволікаєшся від усіх проблем. Дуже спокійно, тихо, нервова система заспокоюється, відчуваєш, що відновлюєшся не тільки фізично, а й психологічно», — ділиться Юлія.

«Хто хоч раз у нас відпочивав, намагаються приїжджати знову і знову» — підкреслює заступниця генерального директора санаторія Ніна Дьоміна.