Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Плани соціальної сфери Дніпра на 2022 рік

Плани соціальної сфери: Прозорий офіс, «кризова кімната» та багато іншого

Проаналізувавши досягнення минулого року, переходимо до сьогодення! Впевнені, 2022-ий стане не менш продуктивним та багатим на здобутки.

Як розповів заступник міського голови і директор департаменту Едуард Підлубний, перш за все, цьогоріч плани соціальної сфери Дніпра такі:

Відкриття Прозорого офісу на Лівому березі

За кошти державного бюджету та за програмою «Велике будівництво» вже триває реконструкція Індустріальної райради під центр надання адміністративних та соціальних послуг «Прозорий Офіс».

Відділення територіального центру в Самарському районі

Буде розроблено проект на проведення реконструкції будівлі Самарського відділення терцентру. Це дозволить надати можливість мешканцям Самарського району одержувати послуги денного відділення терцентру у належних умовах, з відповідним
обладнанням та зручною транспортною розв’язкою. Так «Місту без окраїн!»

Запуск власної «кризової кімнати» для осіб, постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі

Враховуючи успішний досвід впровадження послуги «кризова кімната», яка запрацювала у місті в 2021 році в рамках реалізації громадського проекту, ми вирішили створити таку «кімнату» на постійній основі: було одержано та реалізовано субвенцію з держбюджету для облаштування відповідного приміщення та оснащення його для запуску послуги.

Збільшення автомобільного парку «Соціальне таксі»

Щорічно «Соціальним таксі» надається до 2-х тисяч послуг з перевезення, якими на постійній основі користується близько 600 громадян що мають інвалідність по зору та опорно-руховому апарату. Щороку ми намагаємось поповнювати автопарк на +1 машину, і 2021 рік не став винятком.

Реалізація 3 проєктів за програмою «Бюджет участі», на базі комунальних закладів та установ соціальної сфери

  • «Тренажер для бабусі» – майданчики для занять фізкультурою та спортом. Вони будуть облаштовані у відділеннях територіального центру будуть встановлені та облаштовані
  • «Зробимо сучасний простір для особливих дітей». Ініціатива з облаштування відділення для дітей з інвалідністю територіального центру технікою, меблями, іграшками.
  • «Дітям все найкраще» – облаштування відділення раннього втручання у комунальному закладі «Довіра».

У 2021 році в соціальній сфері Дніпра вже було зроблено і досягнуто чимало. Чекаємо на нові здобутки департаменту соціальної політики ДМР у 2022 році!