Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Костянтин, 10 років, Анастасія, 8 років та Марія, 4 роки

Дітям потрібні батьки: Костя, Настя та Марійка

Погляньте на цю родину – ну не чудова? Проте, на жаль, вона складається лише з діток. Цим дітям дуже потрібні батьки, домашній затишок, батьківський нагляд і підтримка, можливість зростати в атмосфері любові і прийняття!

Вони чекають на влаштування під опіку/піклування, у прийомну сім’ю або ДБСТ. Зараз дітки знаходяться в комунальному закладі соціального захисту ДМР.

Дітям потрібні батьки

 

Костя, 10 років

Дата народження: 09.04.2013

Старший – Костянтин – активний, веселий і комунікабельний хлопчик. Він цілеспрямований і має здатність уважно займатися цікавим хобі або вивчати корисну для себе інформацію. Йому дуже подобається збирати конструктор та будувати різні фігури, будівлі, бази, замки. Вже вирішив, ким хоче працювати в майбутньому – будівельником.

Костя шукає батьків

 

Анастасія, 8 років

Дата народження: 21.10.2014

Старшу сестричку звуть Анастасія і їй скоро буде 9 років.
Вона теж активна і добра, охайна та допитлива дівчинка. Любить дивитися мультфільми, співати та танцювати. Настя завжди може порозумітися з однолітками, та й з дорослими контактує охоче. Але більше за все вона любить тварин і обожнює з ними гратися! Недивно, що в майбутньому дівчинка хотіла би стати ветеринаром.

Насті потрібна сім'я

 

Марійка, 4 роки

Дата народження: 02.10.2018

Наймолодшенькій красуні Марії вже незабаром виповниться цілих 5 років. Вона вирізняється веселим характером, допитливістю та добротою. Дитинці дуже подобається бігати, грати в рухливі ігри, брати участь у спортивних змаганнях. Незважаючи на свою активність, Марічка полюбляє книжки, малювання та спів.
Вихователі відмічають, що запас знань дівчинки відповідають віковій нормі. І, до речі, вона вже знає, ким хоче стати – здогадаєтеся? Учителькою!

Марійці потрібні батьки

Контакти: за детальною інформацією звертайтесь до управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики ДМР
просп. Дмитра Яворницького, 75
(066) 973 22 76

 

Костянтин, 10 років
Дата народження: 09.04.2013

Анастасія, 8 років
Дата народження: 21.10.2014

Марія, 4 роки
Дата народження: 02.10.2018

Можливі форми сімейного виховання: усиновлення, опіка, прийомна сім’я, ДБСТ
Зараз діти знаходяться в комунальному закладі соціального захисту ДМР