Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Олеся, 14 років, Паша, 8 років та Альона, 6 років

Дивіться відео "#ХочуДодому: Олеся, Паша та Альона"

Або читайте статтю:

Олеся, Паша та Альона – сім’я з трьох, що шукає батьків

Олеся, Паша та Альона – невеличка дружна сім’я з трьох, що шукає люблячих і турботливих батьків.

Ці дітки чекають на усиновлення, влаштування під опіку та піклування, у прийомну сім’ю або ДБСТ. Зараз дітки знаходяться в комунальному закладі соціального захисту ДМР.

 

Олеся, 14 років

Дата народження: 29.08.2008

Обліково-статистична картка дитини № 0305518

Олеся – самостійна, комунікабельна, позитивна дівчина. Вона має багато друзів, які поважають її за щирість, доброзичливість, уміння підтримати та надати допомогу. Дівчинка охоче спілкується і з дорослими – має довірливі стосунки з вихователями, психологом, довіряє їм свої мрії.

Олеся навчається у школі із задоволенням, а в майбутньому мріє стати фотографом. Дівчина має різносторонні інтереси та захоплення – від спорту до творчості. Вона дуже гарно танцює, грає в футбол, волейбол, малює, вишиває.

Олеся дуже прив’язана до своїх молодших братика та сестрички. З юних років дівчина замінила малечі маму, доглядає їх, піклується про них. Такі теплі почуття Олеся демонструє не тільки до своїх рідних молодшеньких, але і до всіх малюків центру. У майбутньому дівчина мріє мати велику сім’ю – двох рідних діточок і, обов’язково, дитинку з дитячого будинку, адже знає, як важко бути без сім’ї.

Дівчина дуже переймається тим, що згодом піде навчатись, а малі залишаться в дитячому будинку. Тому дуже хоче, щоб їм знайшли родину. Ідеальна сім’я для Олесі – це сім’я, де батьки не вживають алкоголь, не сваряться, піклуються про дітей, де панує любов та повага.

Олеся

 

Паша, 8 років

Дата народження: 27.07.2014

Обліково-статистична картка дитини № 0305521

Паша активний та рухливий, як і більшість хлопців. За характером він добрий, проявляє радість при зустрічі з друзями, дорослими, доброзичливий.

Хлопець із задоволенням бере участь у всьому спортивному: долучається до активних ігор, катається на велосипеді, а в майбутньому мріє стати футболістом. Ще Павло мріє подорожувати. Він із задоволенням дивиться документальні фільми та передачі про тваринний світ, космос, різні міста та країни.

Паша проявляє бажання вчитись, пізнавати нове, але швидко виснажується і втомлюється. Проте хлопчик із задоволенням приймає допомогу вихователів та намагається довести справу до кінця попри труднощі.

Павло хоче мати родину, і щоб у нього був батько, з яким він буде майструвати, допомагати йому.

Паша

 

Альона, 6 років

Дата народження: 03.05.2017

Обліково-статистична картка дитини № 0330087

Альона – спокійна та лагідна дівчинка. Вона проявляє зацікавленість до спілкування з ровесниками, позитивно реагує на дорослих, легко вступає в контакт. Альона любить спокійні ігри та розмальовки. Діти та дорослі захоплюються її яскравою посмішкою.

Дівчинка потребує дружби і любові, має сильну прив’язаність до брата та сестрички. Ніжна і приязна, Альона й до інших також ставиться тепло і лагідно. Дівчинка має улюблену ляльку, до якої проявляє любов та піклування, вкладає її спати, співає колискові.

Альона мріє про сім’ю, де буде жити з братом та сестрою. Їй дуже хочеться, щоб там була мама, яка буде брати її на ручки, розповідати їй казки.

Альона

Контакти: за детальною інформацією звертайтесь до управління-служби у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради
просп. Дмитра Яворницького, 75
(066) 973 22 76

 

Олеся, 14 років
Дата народження: 29.08.2008
Обліково-статистична картка дитини № 0305518

Паша, 8 років
Дата народження: 27.07.2014
Обліково-статистична картка дитини № 0305521

Альона, 6 років
Дата народження: 03.05.2017
Обліково-статистична картка дитини № 0330087

 

Можливі форми сімейного виховання: усиновлення, опіка/піклування, прийомна сім’я, ДБСТ
Зараз діти знаходяться в комунальному закладі соціального захисту ДМР