Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Відбір кандидатів для участі в Координаційній раді з питань ВПО

Створення Ради ВПО у Дніпрі: початок відбору кандидатів

Створення Ради ВПО: оголошено про початок відбору кандидатів для участі в Координаційній раді з питань внутрішньо переміщених осіб у м. Дніпрі!

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб у м. Дніпрі

Координаційна рада з питань внутрішньо переміщених осіб у м. Дніпрі (далі – Рада) cтворюється як консультативно-дорадчий орган для

 • участі у реалізації державної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів ВПО,
 • сприяння діяльності Дніпровської міської територіальної громади у розвитку ефективних механізмів адаптації та інтеграції переселенців.

Рада створюється на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» та відповідно до рішення виконавчого комітету Дніпровської міської ради від 05.09.2023 № 2-5/9 «Про створення Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у м. Дніпрі»

Метою діяльності Ради є сприяння вирішенню питань, пов’язаних із реалізацією державної політики у сфері захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

До складу Ради має входити 18 осіб:

 • 9 внутрішньо переміщених осіб,
 • 6 представників органу, при якому утворено Раду,
 • 3 представників громадських обʼєднань та благодійних організацій, які займаються захистом прав внутрішньо переміщених осіб.

Оголошення про початок відбору кандидатів для участі в Координаційній раді ВПО

З 08 вересня 2023 року розпочинається прийом документів для формування складу Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у м. Дніпрі.

До складу Ради можуть входити особи, яким виповнилось 18 років.

Стати членом Ради запрошуємо:

 • внутрішньо переміщених осіб, місцем фактичного проживання яких, згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, є Дніпровська міська територіальна громада (м. Дніпро). В тому числі, представників суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи;
 • представників від громадських об’єднань і благодійних організацій, діяльність яких спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проєктів у межах м. Дніпра.

Участь у Раді здійснюється на громадських засадах.

Для участі у відборі необхідно подати документи (в електронній або паперовій формі):

 • заява про прийняття до складу Ради зі згодою на обробку персональних даних та інформацією про відсутність конфлікту інтересів і відповідності вимогам доброчесності затвердженої форми;
 • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
 • копія документа про освіту (за наявності);
 • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
 • копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронна довідка, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або лист громадського об’єднання, благодійної організації щодо включення до складу Ради свого представника;
 • копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб − підприємців та громадських формувань;
 • інформація про діяльність громадського об’єднання, благодійної організації в напрямку забезпечення та захисту прав ВПО і реалізації проєктів у м. Дніпрі.

Прийом документів здійснюється до 22 вересня 2023 року департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради на електронну скриньку [email protected] або за адресою: м. Дніпро, вул. Воскресенська, буд. 21 А, каб. 315. Телефон для довідок: (056) 713 56 18.

Проявіть свою громадянську позицію! Долучайтеся до Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб у м. Дніпрі.