Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Виплата одиноким матерям від ВПП ООН

Допомога одиноким матерям від ВПП ООН

З грудня місяця розпочалась реєстрація на допомогу від ВПП ООН одиноким матерям.

 

Хто отримає допомогу

Одинокі матері — це жінки, які офіційно не перебувають в шлюбі та мають дітей, у свідоцтві про народження яких не вказаний батько, або ж він вказаний зі слів матері. Такі жінки, відповідно, перебувають на обліку в управліннях соціального захисту населення як отримувачі державної соціальної допомоги одиноким матерям.

Катерина Школа, допомога одиноким матерям«У нашому місті на сьогодні таку допомогу отримують 1758 жінок. З грудня для них з’явилася можливість отримати допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН. Усіх одиноких матерів, що перебувають на обліку в наших управліннях, ми повідомляємо про це та запрошуємо на особистий прийом для отримання QR-кодів реєстрації на грошову допомогу ВПП ООН», — повідомляє Катерина Школа, провідний спеціаліст Лівобережного УСЗН по Індустріальному району.

Розмір грошової допомоги ВПП ООН одиноким матерям — 2 220 грн на місяць, які виплачуються одразу за 3 місяці одним платежем.

 

Як оформити виплату

Допомога одиноким матерямВиплату можна оформити за талонами з унікальним кодом на самостійну реєстрацію для отримання грошової допомоги. Талони з QR-кодом для реєстрації можна отримати в управліннях соціального захисту населення ДМР.

При реєстрації заявнику необхідно вказати дійсний номер телефону, на який прийде SMS-підтвердження отримання заявки на допомогу. Вона розглядатиметься протягом 14 днів, після чого заявника SMS-повідомленням сповістять про переказ грошової допомоги.

Отримати переказ можна буде через центри Western Union або відділення банків-партнерів протягом 30 днів. Клієнти ПриватБанку можуть також перерахувати кошти на свій рахунок самостійно у кабінеті Privat24.

Тетяна - отримувачка допомоги одиноким матерямПані Тетяна перебуває на обліку як отримувачка державної соціальної допомоги одиноким матерям в управлінні соціального захисту населення вже 13 років.

Жінка розповідає: «Подзвонили з соцзахисту, сказали, що можу отримати допомогу від ООН, і треба прийти на прийом для отримання коду реєстрації. Дівчата дуже уважні, постійно інформують щодо будь-яких змін та нових можливостей. В мене двоє дітей та мати-пенсіонерка, тож така допомога для нашої сім’ї суттєва».

 

Зверніть увагу, що зазначена допомога виплачується громадянам, які не отримували виплату від ВПП ООН раніше.

 

Державна соціальна допомога одиноким матерям

Якщо ви одинока мати і хочете оформити державну соціальну допомогу одиноким матерям, зверніться в управління соціального захисту населення за місцем реєстрації.

Необхідні документи:

  • заява;
  • паспорт;
  • ІПН;
  • декларація про доходи;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини (ст. 135 Сімейного Кодексу України);
  • ІПН дитини (за наявності).