Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

День протидії торгівлі людьми: інформаційна акція «Як не стати жертвою торгівців людьми»

У Дніпрі відзначили Всесвітній день протидії торгівлі людьми — провели інформаційну акцію для переселенців із дітьми.

День протидії торгівлі людьми

Через воєнні дії багато українців відправилися до інших міст Україні або за її межі. Стрес і тривога, бентежність воєнного стану в країні — все це в рази підвищило вразливість людей до різних небезпек, зокрема, торгівлі людьми. Тому ще більшого значення сьогодні набула робота з інформування населення щодо правил безпеки.

День протидії торгівлі людьми29 липня у Дніпрі провели інформаційну акцію «Як не стати жертвою торгівців людьми». Захід було організовано спільними зусиллями департаменту соціальної політики ДМР, ГО «Промінь Дніпро» та Патрульної поліції. Усі разом розповідали про те, як убезпечити себе від торгівців людьми та підозрілих незнайомців.

Особливу увагу приділили наймолодшим учасникам акції — дітям з числа внутрішньо переміщених осіб. У форматі інтерактивних ігор поліцейські інструктували малечу, як правильно поводитися із незнайомцями.
Говорили про ситуації як в реальному житті, так і в «онлайні». Основні тези — варто остерігатися підозрілих та небезпечних незнайомців, а також зберігати довірливий контакт з батьками.

Оксана Білоусова«У групі ризику знаходяться родини у складних життєвих обставинах, внутрішньо переміщені особи, — підкреслює Оксана Білоусова, представниця управління-служби у справах дітей департаменту.- Ми забезпечуємо ці категорії населення всією необхідною інформацією, проводимо просвітницьку роботу, надаємо контактні телефони допомоги тощо».

Такий інформаційно-просвітницький захід був цікавий як для дітей, так і для та дорослих. Говорили про безпеку при працевлаштуванні, переміщенні країною та евакуації закордон. А  допомогли засвоїти інформацію форум-театр, де за участі аудиторії розбирали потенційні життєві ситуації, та майстер-класи з вироблення інформаційної продукції — еко-сумок номером Гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми — 527.

День протидії торгівлі людьми

День протидії торгівлі людьми  День протидії торгівлі людьми

 

Олена МоргунГолова ГО «Промінь Дніпро» Олена Моргун наголосила: «Багато хто думає, що проблема торгівлі людьми — це десь далеко, це відбувається з кимось. ле насправді, вона дуже актуальна для кожного з нас, про це треба пам’ятати».