Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Теплі речі для ВПО та людей у складних життєвих обставинах

Банки одягу в закладах соціального захисту Дніпра

 Банки одягу в закладах соціального захистуУ Дніпрі при Пунктах Незламності закладів соціального захисту функціонують «Банки одягу». Тут надають теплий одяг для ВПО та людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Раніше ми вже писали про наші банки одягу з проханням до небайдужих містян приносити теплі речі. Вдячні вам, любі дніпряни, що ви відгукнулися на наш заклик!

 

Поповнення банку одягу від територіального центру

Банки одягу в закладах соціального захистуДо такої ініціативи долучились і співробітники Дніпровського міського територіального центру. Вони передали до банку одягу при Пункті Незламності у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Довіра” (вул. Тополина, 33) близько 500 кг речей.

“Десь тиждень тому ми почули про заклик поповнювати банки одягу і вирішили долучитися. В територіальному центрі сьогодні працює близько 800 співробітників. Кожен долучився до збору — віддавали свої речі у хорошому стані, аби вони стали в нагоді тим, хто їх потребує більше. Усе одразу перебирали, сортували та пакували для передачі”, — каже директорка Дніпровського міського територіального центру Ольга Мешко.

 

Банк одягу у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Довіра”

Банки одягу в закладах соціального захистуБанк одягу при Пункті Незламності у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Довіра” відкрився нещодавно. Тож тепер відвідувачі Пункту Незламності можуть, за потреби, утеплитись одягом.

“Цей банк одягу, як й інші при закладах соціального захисту, розрахований на допомогу у зимову пору року ВПО та людям у складних життєвих обставинах. На сьогодні у нас вже сформовано певний запас — близько 1000 кг речей. До їх збору долучались і працівники соцсфери, і небайдужі мешканці міста.

 

Увесь одяг дбайливо сортується адміністраторами Пункту Незламності, щоб відвідувачам було легше знайти потрібне”, — розповіла директорка Центру соціальної підтримки дітей та сімей “Довіра” Тетяна Науменко.

Банки одягу в закладах соціального захисту Банки одягу в закладах соціального захисту Банки одягу в закладах соціального захисту

Речі з банку одягу вже починають знаходити нових власників. Віталій евакуювався разом з батьками з Дніпрорудного у квітні 2022 року. Тепер живуть усі разом з братом чоловіка у Дніпрі.

Банки одягу в закладах соціального захистуКаже, що до Пункту Незламності на Тополиній, 33 приходять вже втретє — підзарядитися та зігрітися, коли немає світла вдома.

“Дуже доречна така допомога речами при Пунктах Незламності. Ось ми — виїжджали навесні, без зимових речей, і невідомо, на скільки. А тепер зима, потрібен теплий одяг, а ціни в магазинах самі розумієте, які. Тож такий банк одягу, як тут, дуже стає в нагоді. Вдячні усім, хто його поповнює, жертвує свої речі. Я сьогодні знайшов собі теплий светр — як на мене шитий”, — ділиться Віталій.

 

Банки одягу при Пунктах Незламності закладів соціального захисту

Отримати допомогу у банках одягу можна за адресами Пунктів Незламності закладів соціального захисту:

 • вул. Лоцманська, 22 А,
  073-785-64-63,
 • вул. Тополина, 33,
  096-828-48-31,
 • вул. Янтарна, 45,
  056-785-67-05,
 • вул. Яскрава, 41,
  068-719-25-67.

Так само за цими адресами ви можете віддати свій теплий одяг, щоб його могли отримати ті, хто потребує його більше.