Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Батьківство в радість: другий потік

Тренінг для батьків “Батьківство в радість” розпочався для другого потоку слухачів

Днями стартував довгоочікуваний безкоштовний курс “Батьківство в радість”! Це тренінг для батьків, покликаний підвищити їх виховательський потенціал та батьківський ресурс.

Тренінг для батьків Тренінг для батьків Тренінг для батьків

Цей унікальний для Дніпра проєкт швидко став популярним серед батьків, прийомних батьків та усиновлювачів, опікунів та піклувальників, а також тих, хто збирається мати дітей в майбутньому. Перші випускники вже використовують корисні поради та цікаві лайфхаки у своїх сім’ях і мають суттєві зміни у спілкуванні з рідними.

Віта Волкова - тренерка курсу "Батьківство в радість"Нагадаємо, курс проводить Дніпровський міський центр соціальних служб. Його співробітниця, психологиня і тренерка Віта Волкова, наголосила:

– Головна мета курсу – зробити сім’ї щасливішими завдяки підвищенню виховного потенціалу, підтримки батьків, засвоєння сучасних методик комунікації з дітьми. Наприклад, ми будемо вчитися налагоджувати дисципліну без використання покарань. Загалом, учасники відкриють себе і свою дитину з нових, глибших сторін.

На початкове заняття під назвою “Беремося до роботи” перші слухачі прийшли сповнені сподівань і енергії. Це і ті, кого вже давно підтримує Центр, і ті, хто дізнався про курс із нашого оголошення в Інстаграмі, як Ярослав і Людмила.

Ярослав та Людмила - слухачі курсу "Батьківство в радість"– Ми хочемо підвищити свою батьківську кваліфікацію, структуризувати знання, – каже пара з 5-річним досвідом батьківства. – В майбутньому розмірковуємо над усиновленням дитини, тому хочемо розібратися в нюансах цього питання. Наразі наш рідний син Міша дорослішає, тому також стараємося йти вперед і виховувати правильно.

У першу зустріч учасники знайомилися один з одним, визначали свої пріоритети та очікування від курсу. Пані Марина – мати 4 дітей, і найбільш актуальним запитом для неї стало виховання підлітків.

– І тренери, і учасники дуже щирі, відкриті, можна сказати, однодумці. Враження позитивні, сподіваюся, на курсі я отримаю відповіді на свої питання.

А оскільки попереду ще 12 захоплюючих занять, ми не сумніваємося, що кожен отримає те, за чим прийшов!

Набір на безкоштовний курс “Батьківство в радість” ще триває до 8 вересня! Не зволікайте, записуйтеся за телефоном: (068) 806 23 50.
Заняття проходять щоп’ятниці за адресою: просп. Сергія Нігояна, 3.