Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Допомога сім’ям у складних життєвих обставинах та ВПО

Піклування про сім’ї у складних життєвих обставинах та ВПО

Піклування про сім’ї у складних життєвих обставинах, серед яких і ВПО, — один з найважливіших напрямків роботи департаменту соцполітики Дніпра. Окрім інших, допомагають таким містянам та ВПО дві наші установи: Дніпровський міський центр соціальних служб та Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя».

 

Допомога сім’ям у складних життєвих обставинах в центрі соціальних служб

Піклування про сім'ї у складних життєвих обставинахТрохи статистики навела заступниця директора Міського центру соціальних служб Оксана Чупіта: “Протягом минулого року соціальні послуги Центру соцслужб охопили понад 4500 сімей, в них виховується близько 5,5 тис дітей. Це постійна допомога родинам у складних життєвих обставинах, прийомним родинам, родинам ВПО”.

Загальна ж кількість послуг за рік налічує:

Як бачимо, підтримка для таких родин є вкрай актуальною. У результаті проведеної Центром соцслужб роботи подолано складні життєві обставини у 56 сім’ях, а у 302 сім’ях — мінімізовано.

 

Прихисток для ВПО у «Маминому щасті»

Піклування про сім'ї у складних життєвих обставинахЩо ж до Центру «Мамине щастя», він призначений для надання комплексу послуг вагітним жінкам, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, жінкам з дітьми та жінкам, які зазнали домашнього насильства. Заклад розрахований на 13 сімей (40 осіб) на першому відділенні та 10 осіб – друге відділення.

«На сьогодні в нас проживає 7 жінок та 12 дітей, – розповіла директорка “Маминого щастя” Марина Земенкова. – До “постійних” категорій за минулий рік додалася ще категорія сімей ВПО з різних куточків країни. За рік центр прихистив 59 переселенок та дітей, а загалом ми прийняли 147 осіб. У кожної родини своя кімната, місто забезпечує якісними продуктами харчування. Є їдальня, пральня, ігрова кімната – усі зручності».

Піклування про сім'ї у складних життєвих обставинах Піклування про сім'ї у складних життєвих обставинахОдна з таких мешканок центру – Тамара. Вона разом з прийомними доньками евакуювалася з-під Лисичанська. Жінка має ще двох рідних синів, які зараз в ЗСУ.

“Дякую дівчатам-працівникам Центру “Мамине щастя”.Вони дуже людяні, нас прямо за руку водили по всіх інстанціях. Допомагали, поки ми не адаптувалися і я не знайшла роботу.Нещодавно старший син приїздив на кілька днів побачитися – це старша донька та Марина Олегівна влаштували нам приємний сюрприз!”.

Отже, і в новому році продовжуємо піклуватися про наших громадян! Бо тільки разом — ми сила!