Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Соцінспекція заступником міського голови

Інспектування соціальної сфери

Інспектування соціальної сфериНаразі наша країна переживає нелегкі часи, втім, завжди пам’ятає та турбується про своїх громадян. Завдяки злагодженій та безперебійній роботі усіх міських установ та служб, ми вкотре можемо сказати: Дніпро впевнено стоїть на варті добробуту своїх мешканців. У підтвердження цього минулого тижня заступником міського голови, директором департаменту соціальної політики Едуардом Підлубним було проведено інспектування соціальної сфери Дніпра.

 

Пункти Незламності в закладах соціального захисту

Інспектування соціальної сфериСпершу пан Едуард завітав до новостворених Пунктів Незламності та впевнився, що охочих “підзарядитися” вистачає – у середньому кількість відвідувачів сягає 10 осіб на день. А в Пункті у Центрі соціальної підтримки дітей та сімей “Довіра” було понад 30 людей! Загалом, в період ускладнених ситуацій по місту цей пункт приймає до 100 осіб в день.

“Усі Пункти, а в нас їх 6, зроблені з увагою до жителів, – зазначив Едуард Станіславович. — У кожному працює медична сестра, проводиться дезінфекція. Тут містяни зможуть зігрітися, випити каву та чай із солодким».

Інспектування соціальної сфериА ще кожен Пункт Незламності оснащений генератором та має усе необхідне:

  • куточки для дітей,
  • павербанки,
  • подовжувачі,
  • аптечки,
  • запаси води,
  • пеленальні столики,
  • місця для грудного вигодування немовлят.

Управління соціального захисту населення

Інспектування соціальної сфериВ управліннях соціального захисту населення надаються усі види соціальних допомог. Кожного дня люди приходять для їх оформлення, отримують посвідчення пільговиків та консультуються з питань соціальних виплат. І, звісно, на сьогодні також продовжується прийом переселенців.

Також сумісно з ВПП ООН розпочали програму грошової підтримки одиноких матерів. Від цієї міжнародної організації вони отримають 2220 грн/міс на 3 місяці одним траншем. Управліннями надано QR-коди реєстрації на допомогу для таких родин. Ця грошова підтримка допоможе їм підготуватися до можливого блекауту.

Інспектування соціальної сфериУправління, у свою чергу, готові до великого потоку людей. А на випадок відсутності світла вони були забезпечені портативними електростанціями.

“Управління – це постійні місця найбільшого скупчення людей, через них проходять всі пільгові категорії громадян. Тому на випадок критичних ситуацій місто забезпечило управління міні-електростанціями, які дадуть змогу працювати декільком комп’ютерам без світла. Зараз я бачу, що наші управління працюють в режимі максимальної потужності та готові до великого потоку людей”, – схвально оцінив роботу Едуард Станіславович.

Територіальний центр

Не менш важливим завданням стала перевірка поточних ремонтних робіт у Міському територіальному центрі. Ремонт у відділенні денного перебування дітей з інвалідністю, наприклад, вже завершено. Оновлений терцентр буде тішити не тільки підопічних, а й ВПО, для яких він вже став або тільки стане прихистком.

Інспектування соціальної сфери“З початку війни усі відділення терцентру були задіяні як прихистки для переселенців, – розповів очільник департаменту. В деяких відділеннях вони живуть і зараз. Тому після інтенсивних місяців весни вирішено провести ремонти. Покращено освітлення, змінено вікна та двері. Наші приміщення набувають зовсім іншого, сучасного вигляду”.

Тож продовжуємо сумлінно працювати на благо міста!