Маштаб Тексту
Інтервал між літерами
Зображення
Колір
Закрити панель

Волонтерська ініціатива “Бабусі для ЗСУ”

Волонтерський рух “Бабусі для ЗСУ”: допомога захисникам

директорка Дніпровського міського територіального центру Ольга МешкоВолонтерський рух “Бабусі для ЗСУ” з початку війни об’єднав сотні активних майстринь з усіх відділів Міського територіального центру. Кожна з них прагнула доєднатися до всенародного спротиву, допомагаючи виготовленням необхідних для фронту речей. У мужніх хлопцях і дівчатах вони вбачали синів і доньок, онуків та онучок, тому волонтерство і допомога захисникам виявилися надзвичайно продуктивними, щирими, приправленими материнською любов’ю та молитвою.

“Коли почалася війна, наші бабусі не могли просто сидіти вдома, склавши руки. Тож, стали робити те, у кого що добре виходить. У когось це одяг, у когось – маскувальні сітки, у когось – подушки. Хтось шиє самостійно вдома, а хтось разом із коліжанками в терцентрі”, – розповіла директорка Дніпровського міського територіального центру Ольга Мешко.

Завдяки цим жінкам терцентр став в авангарді пошиття:

  • елементів одягу: флісових шапок, нашоломників, рукавиць, шкарпеток, спідньої білизни (у тому числі і для поранених у шпиталях);
  • теплих пледів та ковдр;
  • ергономічних і звичайних подушок;
  • непромокальних сумок;
  • килимків для сидіння;
  • сувенірів-оберегів.

Допомога захисникам Допомога захисникам Допомога захисникам

пані Антоніна, підопічна терцентру“Якщо людині погано – ти ж хочеш їй допомогти, це природній поклик, – ділиться думками 80-річна пані Антоніна, – так і у випадку з країною, армією. Тому з квітня 2022 року я беру участь у волонтерській діяльності: шила і килимки, і рукавички, переробляла старі вироби і таке інше, благо досвід з в’язання є. Якщо буде потрібно – будемо робити і далі!”.

Уявіть, загалом більше 8 тис. одиниць корисних речей відправили армії завзяті патріотки! І енергії в них через край, що тішить і дивує водночас! Нехай же сили ніколи не залишають цей прекрасний тил – наших бабусь.

Допомогою захисникам займаються також і в інших закладах соціального захисту департаменту соціальної політики. Наприклад, у Міському центрі соціальної допомоги. Тут молодь з інвалідністю шиють одяг та маскувальні костюми для воїнів в рамках професійної реабілітації. А у Дніпровському міському соціальному гуртожитку молодь і ВПО щотижня об’єднуються для приготування смаколиків, які передають захисникам.

Разом переможемо!